O Forbidden Fruit


Vítejte ve Forbidden Fruit. Toto je místo, kde se vaše fantazie stanou vaším životním stylem.


Jsme tu, abychom rozšířili zaměření života hledáním štěstí jako dvojika, trojka nebo čtyřka. Jsme tu, abychom podlehli potěšení, objevili. Naši intimitu, a sdíleli naše tajemství s někým, kromě našeho stálého partnera. Vezměme život za rohy, jakoby byl každý den náš poslední. Využijme naše mysli a těla a tekutiny. Vstupte do nového životního stylu.Forbidden Fruit funguje jako sociální síť.
Je to jen, no... více sexy!

Poznejte nové přátele

Poznejte nové páry, sexy ženy a muže. Navázat nová přátelství.

Zúčastnit se Seznamovacích Akcí

Od rychlých rande, soukromých večírků, cestovních plánů až po oficiální akce

Připojte se nebo vytvořte skupiny, které se vám líbí

Máte rádi konkrétní praktiky, jako je trojka, nebo se chcete seznámit s účastníky akce?

Sdílejte a užívejte si fotografie a videa

V galeriích našich členů naleznete tisíce sexy fotografií a videí. A další můžete přidat i vy sami.

Fotografické a Video Soutěže

Zapojte se do soutěže se svými nejlepšími fotografiemi/videami, získejte ocenění nebo hlasujte o příspěvcích jiných členů.

Vytvořte Hot Příběhy nebo si Vychutnejte Příběhy Jiných

Víte, příběhy! Foto, video, nějaký text. Každý to má rád... A po 24 hodinách se rozplyne.

Chatujte, chatujte, chatujte...

Kontaktujte své nové přátele a chatujte s nimi prostřednictvím zabudovaného nástroje messenger.

Potvrdit nebo získat potvrzení

Chceš ostatním říct, jací byli někteří tvoji kamarádi na párty super. potvrdit je. Nebo získat potvrzení. Dokonce i od Forbidden Fruit.


Provozujete podnik související se swingerem nebo sexuálními seznamkami?

Provozujete swinger klub? Nebo lázně? Organizujete sexy cesty? Máme něco pro vás! Oslovte naši komunitu s více než 30 000 členy a dejte jim vědět, co děláte!

Vytvořte Stránku Své Firmy

Vytvořte si firemní stránku s atraktivními fotografiemi, otevíracími hodinami, polohou a dalšími informacemi. Potom kolem ní vybudujte velkou komunitu fanoušků.

Zveřejněte Své Akce

Vytvářejte oficiální události prostřednictvím jednoduchého rozhraní, vytvářejte vstupenky a využívejte naši platební platformu k jejich prodeji.

Chatujte se svými fanoušky

Kontaktujte přímo své fanoušky se speciálními nabídkami, událostmi a dalšími informacemi.

Inzerovat

Využijte naše webové stránky prostřednictvím sponzorovaných akcí a reklamních bannerů, které byste na jiných webových stránkách nemohli umístit.


čem je Životní Styl Swingování

Swingers je životní styl, který jste si vybrali. V tradiční společnosti jsme jiní, značení. Proč? Protože jsme si vybrali jiný druh vztahu než je běžné. Cesta, na níž má důvěra, čestnost a dlouhověkost našich životů více kvality a pozitivity a čemu mnoho lidí nevěří, jsme šťastní lidé. Naše životy jsou plné.

V naší posteli máme osobu, kterou si vážíme a milujeme. Osobu, se kterou sdílíme všechno, o čem jiní jen sní. Naše prostředí naší rodiny, přátel, obchodních partnerů, by z větší části soudili náš životní styl. Licoměrnost, kterou jsme obklopený nás většinou přivede k tomu, abychom ji přijali o krok dál. Rozhodnutí, co dělat v našem osobním životě je naše, nebo lépe řečeno, rozhodnutí páru, a to nepoškozuje naše rodiny a přátel.

Swingers, se vzrušují navzájem sledováním, a nakonec i sexování s jiným partnerem, protože jsme “v tomto spolu”.

V centru našeho života je to zlaté spojení nerozbitného vztahu. Pomalu se objevujeme.

Pokud jste ve swingers noví, vyberte si měkký typ. Co to znamená? Sledování dalšího páru bez výměny partnerů. Měkké swingers dokud vám vaše tělo a mysl “nedovolí” dělat více.

Některé páry zůstávají navždy při měkkém swingers, zatímco jiní ihned zkusí tvrdé swingers, protože mají pocit, že je to správně!

Změna a výměna partnerů, stejná postel nebo oddělené pokoje, všechno je vaše rozhodnutí. Nespěchejte, dejte si šanci. Někdy jsou naše smysly více citlivé, když náš partner není s námi. Stačí se navzájem slyšet, aniž jsme se viděli. Někdy je oživení separačních momentů obzvláště vzrušující následující den a noc, v soukromí svého pokoje. Můžete se mluvit a žít z prožitých zkušeností a to je podstata toho všeho, proč jste se rozhodli udělat tento krok spolu aby vaše životy byly šťavnatější a sladší.

Hlavním pravidlem swingers je, že NE je zákon, bez urážky nebo zraněných pocitů. Jediný způsob, jak se stát hodným hráčem této sladké hry, je respektovat její pravidla. Ano, swingers je hra, ve které se zkoumáme navzájem a sami. Chtěli bychom upozornit zejména na to, že tento životní styl je zjevením pro ženy. Umožňuje jim zkoumat všechny aspekty jejich sexuality v bezpečném a příjemném prostředí spolu se svým partnerem. Moderní, bezpečná žena nezačne se swingers kvůli svému partnerovi, ale kvůli sobě a pro své potěšení.

Lidé, kteří se účastní na tomto životním stylu, jsou obvykle organizováni, vzdělaní, rodinní lidé a jako takový jsou ideálním modelem moderní komunity. Vyměňují si své zkušenosti s lidmi, kterých se to týká, konverzací. Ve skutečnosti se jim nelíbí být centrem pozornosti, je v zájmu každého, aby si zachoval svou Swingers identitu soukromou a diskrétní.

Ve většině případů jsou iniciátory swingers životního stylu muži. Dobrý a stabilní vztah pociťuje výměnu partnerů jako občerstvení. Partneři získají nové spojení a jejich vztah se dostane na vyšší úroveň.

Když se staráme o naše těla, měli bychom se také starat o naše emoce. Když vstoupíme do tohoto světa, musíme mít na paměti, že se nakonec může objevit žárlivost. Tento problém lze vyřešit upřímnou konverzací mezi partnery a sexem na usmířenou. Neodstraňujte svůj profil kvůli jedné nepříjemné noci. Nevzdávejte se hned. Pokud jedete od měkkého swingers k tvrdšímu, dostanete se k výměně partnerů. Tyto situace jsou extrémně ukončeny. Plánovaný sex může jen těžko být spontánní. Někdy jeden z partnerů nemusí mít rád svého nového partnera a to by mohlo mít pocit, že musí udělat něco, co nemají chtít udělat. Poslouchejte sebe a nenuťte se dělat nic.

Někdy se stává, že strávíte swingers setkání výlučně se svým partnerem. Není to zbytečná noc nebo špatná akce, je to přesně to, jak jste se rozhodli stravit noc. Některé páry se vám líbí víc, některé se vám líbí méně, proto si můžete vybrat. V hojné společnosti si uděláte celoživotní přátelství. Setkáte se s novými lidmi, se kterými máte společné zájmy. Stačí “kliknout”. Chcete-li vstoupit do nového kruhu, budete se chtít stát jeho součástí. S těmito lidmi se budete cítit pohodlně a bezpečně. Při swingers setkáních si budete rozšiřovat své obzory. Důvěrně se setkáte se s páry. Vaše životy se nevyhnutelně začnou prolínat a nezůstanou jen při sexu. Swingers párty nejsou jen orgie a sex, jsou také plné skvělé zábavy, smíchu a zábavy.

Pocítiťte potěšení. Nakrmte svou zvědavost a připojte se k Forbidden Fruit, místo pro swingers setkání.

SWINGERS PÁRTY

Jste unaveni z toho, že chodíte na nespočet káv, kde páry nesplňují vaše očekávání. Váš příchod na první swingers párty je velké rozhodnutí. Na naší stránce můžete občas vidět reklamu pro organizované swingers párty.

Existují různé druhy akcí

Swingers setkat & poznat se párty, soukromé párty s několika páry, velká párty s 30-100 páry, víkendové párty, cestovní party ...

SETKAT & POZNAT PÁRTY

Obvykle je to velká párty s přibližně 100 nebo více páry, které se obvykle organizují v kavárně, diskotéce, klubu nebo swingers klubu. V takovém případě na takové párty, máte možnost setkat se s místními a regionálními swingers páry na jednom místě. Obvykle spolu se skvělou zábavou. Setkat & poznat párty doslova znamená tanec, nápoje a zábavu, a později, pokud vy a někdo “kliknete”, přejdete na lepší místo. Organizátoři zajišťují, že páry mají k dispozici herny na socializaci. Budete se bavit v příjemné a relaxační atmosféře, která umožní párům snadnější komunikaci.

SOUKROMÁ PÁRTY

Je to párty jen pro několik párů. Rozhodnutí jít na tento druh párty se zpravidla řídí tím, že znáte organizátora nebo pár, který se již účastní párty. Rozdíl mezi soukromou párty a setkat & poznat párty je velký. Páry přijdou vlastně na soukromou swingers párty. Dobrý hostitel a organizátor párty je rozhodující článek párty. Jsou to ti, kteří jsou zodpovědní za vytvoření příjemné atmosféry, mluvení se všemi páry, se zvláštní péčí o nové páry. Pokud se rozhodnete uspořádat párty, považujte to za důležitou roli.

VÍKENDOVÁ PÁRTY

Obvykle je organizovaná swingers stránkou nebo jinou organizací. Příchod na párty je v pátek a konec je v neděli. Obvykle jsou páteční a sobotní noci noci tematických párty, takže zábava je vynikající. Ubytovaní hosté se obvykle nacházejí ve stejném hotelu, apartmánu nebo vile. Ve vaše pokojů můžete posedět v uvolněné atmosféře, společně nebo odděleně. Dny jsou také dobře naplánované, což by mohlo znamenat výlety po okolí, výlety po bazénu nebo na lodi, návštěvy vinařství a ochutnávky vín, jakož i obecné prohlídky místních atrakcí. Swingers víkendy, kromě relaxace, umožňují velmi aktivně swingers akce.

CESTOVÁNÍ

Jsou organizovány od jednoho roku, nebo několik měsíců předem. Obvykle jde o okružní plavby nebo letní či zimní dovolenou. Obvykle trvají 3 až 7 dní. Máte zaručenou zábavu spolu s vynikající organizací a swingers páry z celého světa.

VELKÁ SWINGERS PÁRTY

Když se dobře zorganizuje, nabízí vám možnost setkávat se s novými lidmi, jak si i užít dlouhodobé místní swinger páry. Prostor, jídlo, nápoje a zábava jsou na vysoké úrovni a swingers zábava začíná rychle. Pokud jste nový v swingers životním stylu, jít na velkou párty může být dobrý nápad. Setkáte se s mnoha páry a pravděpodobně se stanete součástí nějaké kombinace.

Vstoupíte do swingers světa a setkáte se s různými páry. Váš život získá nový rozměr. Pokud půjdete na párty, narazíte na páry, které již znáte, jakož i některé nové. Vytvoříte si přátel a propojíte se s lidmi, které si oblíbíte z celého světa. Čas, který strávíte ve swingers spoločnosti sa stane pohodlným, příjemným a neocenitelným, protože děláte to, co chcete a milujete.

Co je potřeba k uspořádání dobré party?

Dobrý hostitel se musí ujistit, že prostor, ve kterém je párty zorganizovaná, má vše pro tento typ akce. Prostor musí být čistý a mít intimní osvětlení, snadné pro oči. Uvítací nápoj a příjemná hudba. Páry rádi chodí na dobře organizované párty ke kvalitním hostitelem. Ujistěte se, že poznáte své hosty a budete se starat o nové páry. Pokud jste nový pár na soukromé party, ať ostatní páry přístup k vám. Nemusíte považovat každý pár za zajímavý, ale můžete se bez obav bavit. Všechna rozhodnutí děláte sami. na většině menších swingers párty se páry už znají, takže swingers zábava je zaručena.

Je na vás, abyste si odpočinuli a pobavili se. Připojte se k Forbidden Fruit. Spojte se s páry, podívejte se na další sexy párty, nebo si vyberte další dovolenou.

Prezentované fotografie jsou symbolické.

Staňte se

Fruit

Spojte se s páry, podívejte se na další horké párty, nebo si vyberte další dovolenou.
Už jste členem. Upozornění: Tato stránka zobrazuje obsah pro dospělé osoby. Klepnutím na tlačítko "Přidejte se teď" potvrzujete, že je vám 18+ let a že je legální zobrazovat obsah pro dospělé ve vaší komunitě.
Provozujete klub, SPA nebo jiný podnik související se swingerem? Oslovte naši komunitu s více než 30 000 členy! Vytvořte obchodní účet